1100‘ün üzerindeki firma ve firma temsilcisinin katılımı ile Expomed, 25. yılında 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Expomed, hastane ekipmanlarından medikal teknolojilere kadar uzanan geniş ürün çeşitliliği ile sağlık sekötürünün bir numaralı ticari platformu olma özelliği taşıyor. Fuar kapsamında 2. Salon’da yer alan İnovasyon Alanı ile medikal sektördeki en yeni ürün ve çözümleri toplamda 9 hall ile gerçekleştirdi.

 

Bu yıl 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği Avrasya’nın lider fuarı EXPOMED; 4 gün boyunca sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceği bir platform olarak göze çarpıyor.

Çok sayıda yerli ve yabancı katılımcıların standları yer alan fuar aynı şekilde binlerye yerli ve yabancı ziyaretçisini misafir etti.

Ortopedi ve Sarf Malzemeleri, Elektro Medikal Ekipman ve Medikal ve Laboratuvar Teknolojileri ile Hastane Yapı ve Tıbbi Tesis Yönetimi olmak üzere 3 temel ürün grubuna göre ayrılan salonlarda ziyaretçilerini bekleyen fuar; yerli ve yabancı sektör profesyonellerini bir araya getirme hedefiyle gerçekleştiriliyor.