Teknolojiyebak.com : Apple iPhone 11 Tüm Detayları ve Türkiye Fiyatı

 

En yeni iPhone modelleri olarak karşımıza çıkan iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max fiyatları ile can yakacak gibi gözüküyor ancak iPhone 11, diğer yeni Pro ve Pro Max modellerine göre biraz daha satın alınabilir seviyede. (!) J

 

Gelen bilgilere göre yeni iPhone 11 Modellerinin fiyatları aşağıdaki seviyelerde olacak. Ancak bu seviyelerdeki fiyatlar ile ne ülkemizde ne kadar başarılı satış rakamlarına ulaşır bilinmez. Üstelik yakın zamanda Yurt dışından getirilen cep telefonlarını açtırmak için ödenen vergilerin de artması ile alternatif çözümlerin önü de kapanmış vaziyette. Bu yeni iPhone 11 modelleri belirli bir ekonomik seviyesi olan kişilerin alabileceği bir telefon olacakmış gibi gözüküyor.


iPhone 11 128 GB fiyatı 7.299 TL

iPhone 11 Pro 128 GB fiyatı 10.999 TL

iPhone 11 Pro Max 128 GB 11.999 TL

 

Fiyat noktasını geride bıraktıktan sonra tasarım ve kullanıcıya ekstra sunulan özelliklere gelecek olursak eleştirilerimiz son bulmayacak.

iPhone X tasarımını bu yeni modelde sürdüren Apple kullanıcıya sadece iOs işletim sistemi için para ödediğini bir kez daha hatırlatıyor.

Yeni (ymiş) gibi sunulan 3 kamera özelliği ise şimdiden sosyal medyada alay konusu olmaya başladı.

Apple asıl inovasyonlarını 2020 yılında tanıtacağı modellerinde yapacak gibi görünüyor. İlk defa “S” serisi ile tasarım değişikliğine gideceği söylenen Apple, acaba nasıl bir satış performansı sergileyecek?